Obróbka CNC metali

Dysponujemy nowoczesnym, dobrze rozwiniętym parkiem maszynowym, co umożliwia nam realizację najwyższej jakości usług z zakresu obróbki CNC. Obróbka CNC pozwala uzyskać detale charakteryzujące się precyzją oraz wysoką dokładnością wykonania, przy jednoczesnej wysokiej powtarzalności wyrobu gotowego. W praktyce obróbka CNC bardzo dobrze sprawdza się podczas realizacji zamówień wysokonakładowych, ale ze względu na dużą wydajność oraz przystępną cenę oferowanej metody obróbki skrawaniem jest równie często wykorzystywana do realizacji pojedynczych detali.

Precyzyjna obróbka mechaniczna

Korzystając z wszystkich atutów naszego parku maszynowego oferujemy profesjonalną obróbkę elementów średnio i wielkogabarytowych. W ramach obróbki CNC realizujemy zadania z zakresu frezowania, toczenia oraz innych technik obróbki skrawaniem i obróbki wiórowej.

Nasz park maszynowy nieustannie unowocześniamy o kolejne nowinki technologiczne – wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą precyzję obróbki mechanicznej oraz optymalny czas realizacji zlecenia.

Obróbka skrawaniem to usługa, która wpisuje się w bardzo konkretne wymagania klienta – nasi specjaliści pilnują każdego najmniejszego szczegółu z omówionego z klientem projektu i dokładnie realizują jego zalecenia.

Niezawodne połączenie nowoczesnej technologii obróbki mechanicznej oraz wykwalifikowanej kadry pracowników pozwala na osiąganie oczekiwanych rezultatów i zadowolenia klientów. Zlecając obróbkę mechaniczną w naszej firmie, kontrahenci mają pewność precyzyjnie wykonanego zadania i powtarzalności elementów.

Dysponujemy kadrą specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje, szczególnie cenne przy realizacji niestandardowych zleceń. Mając do dyspozycji taki zespół fachowców oraz bogate zaplecze techniczne, oferujemy profesjonalne usługi obróbki mechanicznej, ciesząc się dużym zaufaniem na rynku usług CNC.

Frezowanie i toczenie – obróbka skrawaniem i obróbka wiórowa na zamówienie

Ze względu na szerokie możliwości zastosowania frezowania do obróbki metali, tworzyw sztucznych i drewna ten rodzaj obróbki skrawaniem cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów, zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy profesjonalne frezowanie detali z wykorzystaniem obrabiarki numerycznej, co pozwala nam uzyskać wysoką precyzję oraz zgodność wymiarową produktu gotowego.

Toczenie to rodzaj obróbki wiórowej stosowany najczęściej do obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Po pomocy toczenia obrabia się przedmioty w postaci brył obrotowych oraz brył osiowo-symetrycznych. Toczenie daje również możliwość uzyskania innych kształtów, co sprawia, że jest to jedna z często zamawianych przez naszych Klientów usług. Usługi toczenia również realizujemy przy użyciu nowoczesnych obrabiarek numerycznych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług obróbki CNC z zastosowaniem nowoczesnych obrabiarek numerycznych zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze najlepszej metody obróbki danego elementu.