Obróbka CNC

Obróbka CNC metali

Dysponujemy nowoczesnym, dobrze rozwiniętym parkiem maszynowym, co umożliwia nam realizację najwyższej jakości usług z zakresu obróbki CNC. Obróbka CNC pozwala uzyskać detale charakteryzujące się precyzją oraz wysoką dokładnością wykonania, przy jednoczesnej wysokiej powtarzalności wyrobu gotowego. W praktyce obróbka CNC bardzo dobrze sprawdza się podczas realizacji zamówień wysokonakładowych, ale ze względu na dużą wydajność oraz przystępną cenę oferowanej metody obróbki skrawaniem jest równie często wykorzystywana do realizacji pojedynczych detali.

Korzystając z wszystkich atutów naszego parku maszynowego oferujemy profesjonalną obróbkę elementów średnio i wielkogabarytowych. W ramach obróbki CNC realizujemy zadania z zakresu frezowania, toczenia oraz innych technik obróbki skrawaniem i obróbki wiórowej.

Frezowanie i toczenie – obróbka skrawaniem i obróbka wiórowa na zamówienie

Ze względu na szerokie możliwości zastosowania frezowania do obróbki metali, tworzyw sztucznych i drewna ten rodzaj obróbki skrawaniem cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów, zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy profesjonalne frezowanie detali z wykorzystaniem obrabiarki numerycznej, co pozwala nam uzyskać wysoką precyzję oraz zgodność wymiarową produktu gotowego.

Toczenie to rodzaj obróbki wiórowej stosowany najczęściej do obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Po pomocy toczenia obrabia się przedmioty w postaci brył obrotowych oraz brył osiowo-symetrycznych. Toczenie daje również możliwość uzyskania innych kształtów, co sprawia, że jest to jedna z często zamawianych przez naszych Klientów usług. Usługi toczenia również realizujemy przy użyciu nowoczesnych obrabiarek numerycznych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług obróbki CNC z zastosowaniem nowoczesnych obrabiarek numerycznych zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze najlepszej metody obróbki danego elementu.