Remonty i usługi

USŁUGI

Posiadając nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług w zakresie: obróbki elementów średnio i wielkogabarytowych na centrach obróbczych CBFK i frezarce FHZ; precyzyjnej obróbki szlifierskiej na szlifierce do łóż firmy WALDRICH – COBURG; robót tokarskich i frezarsko-wytaczarskich na obrabiarkach numerycznych.

Będąc zakładem z ponad trzydziestoletnią tradycją w produkcji nowych oraz remontach używanych obrabiarek, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam na przeprowadzanie bieżących i kapitalnych napraw takich maszyn jak:

  • tokarki kłowe, rewolwerowe, karuzelowe
  • wiertarki słupowe, promieniowe i wiertarko – frezarki
  • frezarki uniwersalne i obwiedniowe
  • piły i przecinarki
  • dłutownice
  • szlifierki do płaszczyzn, otworów i wałków
  • prasy hydrauliczne i cierne

…oraz innych obrabiarek i podzespołów obrabiarkowych produkcji polskiej i zagranicznej. Na życzenie klienta dostosowujemy maszyny do jego wymagań poprzez zastosowanie nowych sterowników, systemów pomiarowych, przeróbek mechaniki i elektryki, zastosowania sterowania CNC w maszynach konwencjonalnych.

 

Kompleksowe remonty maszyn

Znajomość branży i dostęp do nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zanim rozpoczniemy remont obrabiarki, przeprowadzamy dokładną diagnostykę wszystkich podzespołów wchodzących w skład jej konstrukcji. Pozwala to na precyzyjne wykrycie awarii i usunięcie usterki, ograniczając tym samym koszt całej naprawy. Remonty maszyn wykonujemy kompleksowo, od wymiany zużytych części eksploatacyjnych aż po poważne naprawy. Zajmujemy się nowoczesnymi, wyspecjalizowanymi urządzeniami, ale także poddajemy modernizacji maszyny starego typu, wymagające konserwacji i drobnych napraw.
 
Zdajemy sobie sprawę, że brak sprawnej maszyny w zakładzie uniemożliwia wykonywanie pracy i wstrzymuje dalsze procesy produkcyjne. Aby nie zakłócać przebiegu pracy w warsztacie, wszystkie remonty szlifierek przeprowadzamy natychmiast, starając się zwrócić Państwu sprawne urządzenia w jak najkrótszym czasie. Obsługujemy szlifierki CNC i inne maszyny do obróbki metalu w warunkach warsztatowych i fabrycznych.
 
Dostęp do wysokiej jakości części zamiennych oraz nowoczesnych urządzeń diagnostycznych przekłada się na skuteczne naprawy obrabiarek. Przywrócimy prawidłowe działanie urządzenia, zabezpieczymy jego części eksploatacyjne oraz wykonamy modernizację maszyn, dostosowując ją do określonych standardów.
 
Zapraszamy na diagnostykę, abyśmy mogli ustalić plan remontu szlifierki oraz dobrać najlepsze rozwiązania technologiczne do usprawnienia jej działania. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i bardzo konkurencyjne ceny!
 
 

Oferta wypalania blach

W związku z rozwojem naszej firmy i rozbudową naszego parku maszynowego mam przyjemność zaproponować Państwu nasze nowe usługi: cięcie plazmowe oraz tlenowe  metali na przecinarce CNC plazmowo-tlenowej Ekcert Szafir 2000×6000 mm wyposażonej w:
  • głowicę plazmową 3D, umożliwia precyzyjne ukosowanie i fazowanie blach w trakcie jednego procesu Kąt obrotu +/- 540° oraz kąt wychyłu głowicy +/- 47.
  • palnik tlenowy, do cięcia stali konstrukcyjnych niskowęglowych i niskostopowych. Sprawnie radzi sobie z dużym zakresem grubości ciętych materiałów
Dane Techniczne Przecinarka plazmowo-tlenowa Ekcert Szafir
Maksymalny wymiar ciętego materiału

Maksymalna grubość cięcia

Tlen

Maksymalna grubość cięcia

Plazma

Jakość cięciaDokładność pozycjonowania
2000 x 6000 mm200 mm

40 mm
z przebiciem;
80 mm
od krawędzi

PN-EN ISO 9013PN-EN 28206

 

zapraszamy do kontaktu