Profesjonalne wypalanie blach

Oferujemy usługi wypalania blach plazmą oraz cięcia przy pomocy maszyn CNC. Oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z Głowna i okolic, którzy cenią sobie krótki czas realizacji zadania oraz niezwykłą precyzję obróbki materiału.

Do cięcia  i laserowego wypalania blach stosujemy najnowocześniejszy sprzęt plazmowy, który pozwala nam obrabiać materiał o grubości do 4 cm. Jeśli do prac wykorzystany będzie dodatkowo palnik tlenowy, jesteśmy w stanie dociąć wybraną blachę do pożądanego rozmiaru.

Na sukces naszej firmy oraz zaufanie kontrahentów wpływają podstawowe kwestie: wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra specjalistów, profesjonalne oprogramowanie i nowoczesny, niezawodny sprzęt.

Wypalanie blach laserem i plazmą

Cięcie łukiem plazmowym gwarantuje precyzyjną i szybką obróbkę blachy – jest to proces kilkukrotnie szybszy od tradycyjnego, tlenowego cięcia. Co ważne, materiał nie musi być podgrzewany a wysoka temperatura działa na daną blachę wyłącznie punktowo. Wypalanie plazmowe i laserowe pozwala uzyskać estetyczną, niezwykle gładką krawędź, co eliminuje potrzebę dalszej obróbki elementu i realnie skraca czas realizacji konkretnego zlecenia.

Plazmowe wypalanie blach wykonujemy na różnorodnych materiałach: stali nierdzewnej, konstrukcyjnej i stopowej, elementach żeliwnych, aluminiowych i wykonanych z miedzi. Jest to jeden z najczęściej stosowanych sposobów wypalania blach, ze względu na precyzję, wysoką jakość detali i powtarzalność efektów w całej serii wypalanych blach.

Wypalanie tlenowe

Cięcie metodą tlenową stosowana jest do stali miękkich i jest jedną z najstarszych metod wypalania blach. Strumień gazu o odpowiednich proporcjach tlenu i gazu palnego umożliwia prostopadłe przecięcie blachy – na jej dolnej krawędzi gromadzi się żużel, a krawędź górna po przecięciu pozostaje zaokrąglona pod wpływem wysokiej temperatury. Pozwala to na rezygnację z dalszej obróbki krawędzi.

Wypalanie tlenowe wykonujemy w przypadku bardzo grubych blach, zapewniając wysoką jakość cięcia oraz estetyczne krawędzie.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą wypalania blach, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz atrakcyjne warunki współpracy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pił taśmowych!